DISTRIBUNOSA - XADREZ RIANXO "B"

Image: 

 

"CAMPEON DE TERCERA DIVISION"

liga: ronda 7

 DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO BREOGÁN "A"
C mesa   Res. C mesa   Res.
B 1 MANUEL ANGEL ABUIN BOULLON 1 N 1 JUAN CARLOS GIL REGUERA 0
N 2 SERGIO AREVALILLO ROMERO 1/2 B 2 CRISTOBAL BARRAL RUBIROSA 1/2
B 3 DANIEL MARTINEZ DOURADO 0 N 3 HELADIO OUTEIRO PADIN 1
N 4 ALBERTO HEVIA SIEIRA 1 B 4 DAVID OTERO DOMINGUEZ 0
TOTAL 2,5 TOTAL 1,5

 

liga: ronda 6

 CXF-CASA DA XUVENTUDE  DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO
C mesa   Res. C mesa   Res.
B 1 JULIO SUAREZ GOMEZ 1 N 1 SERGIO AREVALILLO ROMERO 0
N 2 JORGE LUIS MARIA LOPEZ 0 B 2 DANIEL MARTINEZ DOURADO 1
B 3 JUAN ANDRES BAYON ROLO 1 N 3 ENRIQUE SOUTULLO FIGUEROA 0
N 4 RAMON TORRADO BEA 1 B 4 ROGELIO MARIA FERROL MURAS 0

 

liga: ronda 5

 ENCE- AJEDREZ MARÍN "A"  DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO
C mesa   Res. C mesa   Res.
B 1 DANIEL BARREIRO ACUÑA 0 N 1 MANUEL ANGEL ABUIN BOULLON 1
N 2 ALFONSO MANUEL CABALEIRO BARROSO 0 B 2 SERGIO AREVALILLO ROMERO 1
B 3 LUIS FERNANDO MOLDES DIEZ 1/2 N 3 MIGUEL FERROL MUÑIZ 1/2
N 4 MIGUEL ANGEL SANTIAGO PEREIRA 1/2 B 4 DANIEL MARTINEZ DOURADO 1/2
TOTAL 1 TOTAL 3

 

liga: ronda 4

Local: DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO Visitante: MERCANTIL DE RIBEIRA "A"
C mesa   Res. C mesa   Res.
B 1 MANUEL ANGEL ABUIN BOULLON 0 N 1 EDUARDO GARCIA BRION 1
N 2 SERGIO AREVALILLO ROMERO 1 B 2 MANUEL BARROS PAZOS 0
B 3 DANIEL MARTINEZ DOURADO 1 N 3 GERARDO GIL PEREZ 0
N 4 ENRIQUE SOUTULLO FIGUEROA 0 B 4 FRANCISCO MANUEL ROMANO GARCIA 1
TOTAL 2 TOTAL 2

 

clasificacion liga ronda 3

GRUPO PRIMEIRA DIVISIÓN. GRUPO B
 
- N Equipo Xogados Gañados Empates Perdidos Incomp. Puntos Sonn
Asciende 1 CLUB KÁRPOV 3 2 0 1 0 8 49,25
- 2 DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO 3 2 1 0 0 7,5 35,5
- 3 MARQUIÑO 3 2 0 1 0 7 38
- 4 XADREZ GALLAECIA 3 1 2 0 0 6,5 44,25
- 5 ALGALIA DE ABAIXO 3 2 0 1 0 6,5 39,75
- 6 ENCE- AJEDREZ MARÍN "A" 3 1 2 0 0 6,5 33,5
- 7 BREOGÁN "A" 3 1 0 2 0 6,5 29,25
- 8 USC XUVENIL 3 2 0 1 0 6 40,25
Promociona descenso 9 CXF-CASA DA XUVENTUDE 3 1 0 2 0 5,5 27,75
Promociona descenso 10 CLUB DE AJEDREZ ALBARIÑO "A" 3 1 0 2 0 5 27,25
Desciende 11 MERCANTIL DE RIBEIRA "A" 3 0 1 2 0 4 23,25
Desciende 12 AJEDREZ CCD SANXENXO 3 0 0 3 0 3 21,5

 

CLUB DE AJEDREZ ALBARIÑO "A" 1 DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO 3

Image: 

liga: ronda 3

Local: CLUB DE AJEDREZ ALBARIÑO "A" Visitante: DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO
C mesa xogador   C mesa xogador
B 1 CARLOS MIGUEL OTERO CHAVES 0 N 1 MANUEL ANGEL ABUIN BOULLON 1
N 2 ALFREDO GONZALEZ VAZQUEZ 1/2 B 2 DANIEL MARTINEZ DOURADO 1/2
B 3 CARLOS DIZ SUAREZ 1/2 N 3 ALBERTO HEVIA SIEIRA 1/2
N 4 ALEJANDRO PRADO GARCIA 0 B 4 ENRIQUE SOUTULLO FIGUEROA 1
TOTAL 1 TOTAL 3

 

liga: ronda 2

Image: 
Local: DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO Visitante: XADREZ GALLAECIA
c mesa   Res. C mesa   Res.
B 1 MANUEL ANGEL ABUIN BOULLON 1 N 1 MANUEL RODRIGUEZ LAMAS 0
N 2 SERGIO AREVALILLO ROMERO 0 B 2 GREGORI NEDOBORA KARASYK 1
B 3 DANIEL MARTINEZ DOURADO 1 N 3 PABLO GOMEZ SEGADE 0
N 4 ALBERTO HEVIA SIEIRA 0 B 4 MIGUEL ANGEL VAZQUEZ ALONSO 1
TOTAL 2 TOTAL 2

 

clasificacion de primeira

GRUPO PRIMEIRA DIVISIÓN. GRUPO B
 
- N Equipo Xogados Gañados Empates Perdidos Incomp. Puntos Sonn
Asciende 1 USC XUVENIL 2 2 0 0 0 5 22,5
- 2 BREOGÁN "A" 2 1 0 1 0 5 14,5
- 3 CXF-CASA DA XUVENTUDE 2 1 0 1 0 5 12,25
- 4 ENCE- AJEDREZ MARÍN "A" 2 1 1 0 0 4,5 18
- 5 CLUB KÁRPOV 2 1 0 1 0 4,5 16,5
- 6 DISTRIBUNOSA-XADREZ RIANXO 2 1 1 0 0 4,5 13
- 7 MARQUIÑO 2 1 0 1 0 4 18,75
- 8 XADREZ GALLAECIA 2 0 2 0 0 4 18
Promociona descenso 9 CLUB DE AJEDREZ ALBARIÑO "A" 2 1 0 1 0 4 11,75
Promociona descenso 10 ALGALIA DE ABAIXO 2 1 0 1 0 3,5 17
Desciende 11 AJEDREZ CCD SANXENXO 2 0 0 2 0 2 9,25
Desciende 12 MERCANTIL DE RIBEIRA "A" 2 0 0 2 0 2 8,5

 

Páxinas

Subscribirse a Xadrez Rianxo RSS