Distribunosa Xadrez Rianxo B

 

 CAPITÁN

JORGE MENDEZ RIAL RUA DOS MESTRES, S/N RIANXO 680193289 SEGUNDA DIVISION. GRUPO C

 

ORDE DE FORZA

N Lic. Nome Apelidos EloF EloN
1 420 ANTONIO ESPIÑEIRA CAJARAVILLE 0 1513
2 389 ROGELIO MARIA FERROL MURAS 0 0
3 5461 JORGE MENDEZ RIAL 1398 1286
4 5464 DANIEL FERNANDEZ ROMERO 1335 1168
5 7778 MAURO RIVEIRO SUAREZ 0 0
6 4406 SAMUEL MARTINEZ VARELA 0 0
7 5469 JOSE BENITO CORES RAÑO 0 0
8 5459 CARLOS PIÑA LOPEZ 0 0

 

RESULTADOS DE EQUIPOS POR TABOLEIROS SEGUNDA DIVISIÓN - GALICIA - GRUPO C

N Lic. Nome Apelidos EloN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Xog %
1 420 ANTONIO ESPIÑEIRA CAJARAVILLE 1513                          
2 389 ROGELIO MARIA FERROL MURAS 0                          
3 5461 JORGE MENDEZ RIAL 1286 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0   10 20
4 5464 DANIEL FERNANDEZ ROMERO 1168 0 0 0 0 0 0   0 0 0 1 10 10
5 7778 MAURO RIVEIRO SUAREZ 0                          
6 4406 SAMUEL MARTINEZ VARELA 0                          
7 5469 JOSE BENITO CORES RAÑO 0 0 0     0 0 0     0 0 7 0
8 5459 CARLOS PIÑA LOPEZ 0 0 0,5 0 0 0 1 0,5 0   1 0 10 30
9 8114 JOSE MANUEL GOMEZ VIDAL 0     0 0               2 0
10 5801 JORGE MENDEZ SOMOZA 0             0,5 0       2 25
11 5804 MARCO BRAVO RODRIGUEZ 0                 0     1 0
12 6803 BRAIS REY FIGUEIRA 0                 0     1 0
13 5517 MARIA JOSE ROMERO CUBELA 0                     1 1 100

 

CLASIFICACIONS DE SEGUNDA DIVISIÓN - GALICIA - GRUPO C

- N Equipo Xogados Gañados Empates Perdidos Incomp. Puntos Sonn
Asciende 1 CXF - BAÑOS PRINT 11 8 2 1 0 32,5 641,25
Promociona ascenso 2 TORPEDO GALLAECIA 11 9 0 2 0 30,5 652
- 3 PELETEIRO 11 7 2 2 0 29,5 570,75
- 4 LICEO PUEBLENSE 11 8 1 2 0 28,5 567,5
- 5 ALGALIA DE ARRIBA 11 6 0 5 0 22,5 394,75
- 6 POUSADA DAS ANIMAS 11 5 2 4 0 22 445,5
- 7 A.C. A ESTRADA 11 4 4 3 0 22 429,25
- 8 ISOLANI 11 4 1 6 0 21,5 392
- 9 CXF - MC DONALDS 11 2 2 7 0 19,5 375
Desciende 10 CABO TOURIÑÁN 11 4 0 7 0 15 273,25
Desciende 11 ESCOLA USC 11 0 3 8 0 13 277,5
Desciende 12 DISTRIBUNOSA - XADREZ RIANXO "B" 11 0 1 10 0 7,5 161,25